Bay of Quinte Track & Field                              HY-TEK's Meet Manager
           Bay of Quinte Track and Field Championships - 16/05/2018            
                                     2018                                      
                              Bruce Faulds Track                               
                          School Entries - All Events                          
 
                      COCE - Centennial Secondary School                       
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Fogo Agbaje - Male    
      #106 Men 100 Meter Dash Intellectual               22.00         
  2. Ife Agbaje - Male    
      #22 Men Long Jump Midget                              ND         
      #28 Men Discus Throw Midget                           ND         
      #30 Men Javelin Throw Midget                          ND         
  3. Ikeoluwa Agbaje - Female    
      #1 Women 100 Meter Dash Midget Prelims             15.63         
      #3 Women 200 Meter Dash Midget Prelims                NT         
      #17 Women High Jump Midget                            NH         
      #63 Women 4x100 Meter Relay Junior (4)                NT         
  4. Maddy Davis - Female    
      #77 Women 100 Meter Hurdles Senior                 16.27         
      #85 Women Long Jump Senior                            ND         
      #87 Women Triple Jump Senior                          ND         
      #95 Women 4x100 Meter Relay Senior (1)                NT         
  5. Blake Douglas - Male    
      #48 Men 300 Meter Hurdles Junior                   47.16         
      #98 Men 2000 Meter Steeplechase Open                  NT         
  6. Andrew Doxtator - Male    
      #66 Men 100 Meter Dash Senior Prelims              12.65         
      #68 Men 200 Meter Dash Senior Prelims              25.06         
      #86 Men Long Jump Senior                              ND         
      #96 Men 4x100 Meter Relay Senior (3)               47.57         
  7. Marlene Gorka - Female    
      #65 Women 100 Meter Dash Senior Prelims            16.51         
      #67 Women 200 Meter Dash Senior Prelims               NT         
      #85 Women Long Jump Senior                            ND         
  8. Rebekah Grigoriou - Female    
      #33 Women 100 Meter Dash Junior Prelims            15.08         
      #63 Women 4x100 Meter Relay Junior (2)                NT         
  9. Alexa Groat - Female    
      #89 Women Shot Put Senior                             ND         
      #91 Women Discus Throw Senior                         ND         
      #93 Women Javelin Throw Senior                        ND         
 10. Morgan Hawley - Female    
      #85 Women Long Jump Senior                            ND         
      #97 Women 1500 Meter Steeplechase Open           6:31.81         
 11. Nick Hoey - Male    
      #66 Men 100 Meter Dash Senior Prelims              12.56         
      #68 Men 200 Meter Dash Senior Prelims              24.73         
      #96 Men 4x100 Meter Relay Senior (4)               47.57         
 12. Tyler Lane - Male    
      #96 Men 4x100 Meter Relay Senior (2)               47.57         
 13. Natasha Luffman - Female    
      #79 Women 400 Meter Hurdles Senior               1:23.00         
      #97 Women 1500 Meter Steeplechase Open           7:05.00         
      #95 Women 4x100 Meter Relay Senior (3)                NT         
 14. Megan Paddison - Female    
      #65 Women 100 Meter Dash Senior Prelims            13.98         
      #85 Women Long Jump Senior                            ND         
      #95 Women 4x100 Meter Relay Senior (4)                NT         
 15. Juan Poblete - Male    
      #74 Men 1500 Meter Run Senior                    4:40.00         
 16. Matt Poole - Male    
      #96 Men 4x100 Meter Relay Senior (1)               47.57         
 17. Logan Ramsay - Female    
      #45 Women 80 Meter Hurdles Junior                  15.02         
      #53 Women Long Jump Junior                            ND         
      #63 Women 4x100 Meter Relay Junior (1)                NT         
 18. Kari Read - Female    
      #37 Women 400 Meter Dash Junior                       NT         
      #47 Women 300 Meter Hurdles Junior                    NT         
      #53 Women Long Jump Junior                            ND         
      #95 Women 4x100 Meter Relay Senior (2)                NT         
 19. Elayna Reid - Female    
      #1 Women 100 Meter Dash Midget Prelims             15.02         
      #13 Women 80 Meter Hurdles Midget                     NT         
      #23 Women Triple Jump Midget                          ND         
      #63 Women 4x100 Meter Relay Junior (3)                NT         
 20. Sebastian Traynor - Male    
      #2 Men 100 Meter Dash Midget Prelims               12.50         
      #8 Men 800 Meter Run Midget                      2:21.37         
 21. Donna-Lee Truax - Female    
      #79 Women 400 Meter Hurdles Senior               1:17.24         
      #97 Women 1500 Meter Steeplechase Open           6:40.61         
 22. Megan Zelle - Female    
      #67 Women 200 Meter Dash Senior Prelims            30.61         
      #79 Women 400 Meter Hurdles Senior               1:25.44         
===============================================================================
  1. Centennial Secondary School 
      #63 Women 4x100 Meter Relay Junior                    NT         
        #10 Logan Ramsay          #17 Rebekah Grigoriou    
        #14 Elayna Reid           #15 Ikeoluwa Agbaje      
  2. Centennial Secondary School 
      #95 Women 4x100 Meter Relay Senior                    NT         
        #3 Maddy Davis            #11 Kari Read            
        #7 Natasha Luffman        #8 Megan Paddison        
  3. Centennial Secondary School 
      #96 Men 4x100 Meter Relay Senior                   47.57         
        #1 Matt Poole             #2 Tyler Lane            
        #4 Andrew Doxtator        #6 Nick Hoey