Bay of Quinte Track & Field                              HY-TEK's Meet Manager
           Bay of Quinte Track and Field Championships - 16/05/2018            
                                     2018                                      
                              Bruce Faulds Track                               
                          School Entries - All Events                          
 
                      COCH - Centre Hastings High School                       
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Brenna Allen - Female    
      #1 Women 100 Meter Dash Midget Prelims             15.31         
      #3 Women 200 Meter Dash Midget Prelims             30.21         
  2. Tyler Brant - Male    
      #2 Men 100 Meter Dash Midget Prelims               13.03         
      #24 Men Triple Jump Midget                            ND         
  3. Abby Cassidy - Female    
      #65 Women 100 Meter Dash Senior Prelims            14.39         
      #67 Women 200 Meter Dash Senior Prelims            29.75         
      #85 Women Long Jump Senior                            ND         
  4. Jenna Crawford - Female    
      #3 Women 200 Meter Dash Midget Prelims             32.72         
      #21 Women Long Jump Midget                            ND         
      #23 Women Triple Jump Midget                          ND         
  5. Marly danford - Female    
      #93 Women Javelin Throw Senior                        ND         
  6. Justin Day - Male    
      #66 Men 100 Meter Dash Senior Prelims              12.41         
      #68 Men 200 Meter Dash Senior Prelims              26.15         
  7. Curtis Dicks - Male    
      #36 Men 200 Meter Dash Junior Prelims                 NT         
      #60 Men Discus Throw Junior                           ND         
  8. Dylan Dumont - Male    
      #34 Men 100 Meter Dash Junior Prelims              12.46         
      #36 Men 200 Meter Dash Junior Prelims              25.61         
      #54 Men Long Jump Junior                              ND         
  9. Logan Evans - Male    
      #22 Men Long Jump Midget                              ND         
      #24 Men Triple Jump Midget                            ND         
 10. Tanner Feurherdt - Male    
      #86 Men Long Jump Senior                              ND         
      #94 Men Javelin Throw Senior                          ND         
 11. Austin Grills - Male    
      #34 Men 100 Meter Dash Junior Prelims              12.96         
      #38 Men 400 Meter Dash Junior                         NT         
      #62 Men Javelin Throw Junior                          ND         
 12. Tim Kehoe - Male    
      #94 Men Javelin Throw Senior                          ND         
 13. Connor Kennedy - Male    
      #94 Men Javelin Throw Senior                          ND         
 14. Jacob Kennedy - Male    
      #30 Men Javelin Throw Midget                          ND         
 15. Lauren Kennedy - Female    
      #93 Women Javelin Throw Senior                        ND         
 16. Taylor King - Female    
      #65 Women 100 Meter Dash Senior Prelims            13.79         
      #67 Women 200 Meter Dash Senior Prelims            28.35         
 17. Emma Long - Female    
      #9 Women 1500 Meter Run Midget                        NT         
 18. Taylor MacGregor - Female    
      #89 Women Shot Put Senior                             ND         
      #91 Women Discus Throw Senior                         ND         
 19. Hannah Mohns - Female    
      #33 Women 100 Meter Dash Junior Prelims               NT         
      #35 Women 200 Meter Dash Junior Prelims               NT         
      #53 Women Long Jump Junior                            ND         
 20. Ryleigh Moorcroft - Female    
      #53 Women Long Jump Junior                            ND         
      #61 Women Javelin Throw Junior                        ND         
 21. Eddy Phillips - Male    
      #40 Men 800 Meter Run Junior                     2:39.62         
      #42 Men 1500 Meter Run Junior                         NT         
      #44 Men 3000 Meter Run Junior                         NT         
 22. Jamie Potts - Female    
      #41 Women 1500 Meter Run Junior                       NT         
      #43 Women 3000 Meter Run Junior                       NT         
 23. Nick Rankin - Male    
      #88 Men Triple Jump Senior                            ND         
      #92 Men Discus Throw Senior                           ND         
 24. Amy Rinaldi - Female    
      #57 Women Shot Put Junior                             ND         
      #59 Women Discus Throw Junior                         ND         
      #61 Women Javelin Throw Junior                        ND         
 25. John Summers - Male    
      #38 Men 400 Meter Dash Junior                    1:05.15         
      #44 Men 3000 Meter Run Junior                         NT         
      #54 Men Long Jump Junior                              ND         
 26. Sam Vallinga - Male    
      #90 Men Shot Put Senior                               ND         
      #92 Men Discus Throw Senior                           ND         
 27. Alex Walsh - Male    
      #66 Men 100 Meter Dash Senior Prelims              14.31         
      #86 Men Long Jump Senior                              ND         
 28. Ashley Wilson - Female    
      #71 Women 800 Meter Run Senior                        NT         
      #73 Women 1500 Meter Run Senior                       NT         
      #75 Women 3000 Meter Run Senior                       NT         
 29. Kaitlyn Wilson - Female    
      #85 Women Long Jump Senior                            ND         
 30. Mackenzie Wilson - Female    
      #85 Women Long Jump Senior                            ND         
      #87 Women Triple Jump Senior                          ND         
 31. Elijah Yateman - Male    
      #2 Men 100 Meter Dash Midget Prelims               14.62         
      #4 Men 200 Meter Dash Midget Prelims                  NT         
      #22 Men Long Jump Midget                              ND         
===============================================================================
  1. Centre Hastings High School 
      #63 Women 4x100 Meter Relay Junior               1:00.22         
  2. Centre Hastings High School 
      #64 Men 4x100 Meter Relay Junior                   53.20         
  3. Centre Hastings High School 
      #95 Women 4x100 Meter Relay Senior                 57.67