Bay of Quinte Track & Field                              HY-TEK's Meet Manager
           Bay of Quinte Track and Field Championships - 16/05/2018            
                                     2018                                      
                              Bruce Faulds Track                               
                          School Entries - All Events                          
 
                       CONH - North Hastings High School                       
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Gavin Arnott - Male    
      #2 Men 100 Meter Dash Midget Prelims                  NT         
      #4 Men 200 Meter Dash Midget Prelims                  NT         
      #22 Men Long Jump Midget                              ND         
  2. Riley Betson - Male    
      #72 Men 800 Meter Run Senior                     2:15.16         
      #74 Men 1500 Meter Run Senior                         NT         
      #94 Men Javelin Throw Senior                          ND         
  3. Lauryn Brethour - Female    
      #89 Women Shot Put Senior                             ND         
      #91 Women Discus Throw Senior                         ND         
      #93 Women Javelin Throw Senior                        ND         
  4. Emily Brown - Female    
      #45 Women 80 Meter Hurdles Junior                  16.58         
      #55 Women Triple Jump Junior                          ND         
      #61 Women Javelin Throw Junior                        ND         
  5. Jordan Brownlee - Female    
      #71 Women 800 Meter Run Senior                   3:16.08         
      #79 Women 400 Meter Hurdles Senior                    NT         
  6. Chloe Burnett - Female    
      #71 Women 800 Meter Run Senior                   2:40.10         
      #87 Women Triple Jump Senior                          ND         
  7. Gabby Burnett - Female    
      #41 Women 1500 Meter Run Junior                  5:44.22         
      #55 Women Triple Jump Junior                          ND         
  8. Courtney Cox - Female    
      #89 Women Shot Put Senior                             ND         
      #91 Women Discus Throw Senior                         ND         
      #93 Women Javelin Throw Senior                        ND         
  9. Madi Crocker - Female    
      #77 Women 100 Meter Hurdles Senior                    NT         
      #85 Women Long Jump Senior                            ND         
 10. Mckayla Cybulski - Female    
      #71 Women 800 Meter Run Senior                        NT         
      #73 Women 1500 Meter Run Senior                       NT         
 11. Daymon Devenish - Male    
      #22 Men Long Jump Midget                              ND         
      #24 Men Triple Jump Midget                            ND         
 12. Kate Freymond - Female    
      #69 Women 400 Meter Dash Senior                  1:07.32         
      #71 Women 800 Meter Run Senior                   2:40.92         
 13. Katie Funk - Female    
      #65 Women 100 Meter Dash Senior Prelims               NT         
      #85 Women Long Jump Senior                            ND         
 14. Ben Gaebel - Male    
      #92 Men Discus Throw Senior                           ND         
      #94 Men Javelin Throw Senior                          ND         
 15. Jacob Gaebel - Male    
      #92 Men Discus Throw Senior                           ND         
      #94 Men Javelin Throw Senior                          ND         
 16. Jayme Gates - Female    
      #45 Women 80 Meter Hurdles Junior                     NT         
      #47 Women 300 Meter Hurdles Junior                 53.54         
      #53 Women Long Jump Junior                            ND         
 17. Gage Green - Male    
      #40 Men 800 Meter Run Junior                     2:29.78         
      #42 Men 1500 Meter Run Junior                         NT         
 18. Mason Helka - Male    
      #6 Men 400 Meter Dash Midget                          NT         
      #18 Men High Jump Midget                              NH         
      #24 Men Triple Jump Midget                            ND         
 19. Colter Hoeksema - Male    
      #86 Men Long Jump Senior                              ND         
      #88 Men Triple Jump Senior                            ND         
 20. Katie Hoover - Female    
      #91 Women Discus Throw Senior                         ND         
      #93 Women Javelin Throw Senior                        ND         
 21. Avery Hudon - Female    
      #67 Women 200 Meter Dash Senior Prelims            31.10         
      #69 Women 400 Meter Dash Senior                  1:18.22         
 22. Alana Jentas - Female    
      #47 Women 300 Meter Hurdles Junior                 54.32         
      #53 Women Long Jump Junior                            ND         
 23. Jack Kauffeldt - Male    
      #72 Men 800 Meter Run Senior                     2:21.78         
      #80 Men 400 Meter Hurdles Senior                 1:10.25         
 24. Riley Krieger - Male    
      #66 Men 100 Meter Dash Senior Prelims                 NT         
      #68 Men 200 Meter Dash Senior Prelims                 NT         
 25. Rachel Ladouceur - Female    
      #53 Women Long Jump Junior                            ND         
      #57 Women Shot Put Junior                             ND         
      #61 Women Javelin Throw Junior                        ND         
 26. Isaiah Martin - Male    
      #92 Men Discus Throw Senior                           ND         
      #94 Men Javelin Throw Senior                          ND         
 27. Liv Martin - Female    
      #47 Women 300 Meter Hurdles Junior                    NT         
      #61 Women Javelin Throw Junior                        ND         
 28. Jerry Maxwell - Male    
      #34 Men 100 Meter Dash Junior Prelims                 NT         
      #46 Men 100 Meter Hurdles Junior                      NT         
      #54 Men Long Jump Junior                              ND         
 29. Jagger McCormack - Male    
      #92 Men Discus Throw Senior                           ND         
      #94 Men Javelin Throw Senior                          ND         
 30. Victoria McDowell - Female    
      #37 Women 400 Meter Dash Junior                  1:07.05         
      #47 Women 300 Meter Hurdles Junior                 56.26         
 31. Easton Morrison - Male    
      #66 Men 100 Meter Dash Senior Prelims                 NT         
      #80 Men 400 Meter Hurdles Senior                 1:20.41         
      #86 Men Long Jump Senior                              ND         
 32. Rem Murphy - Male    
      #90 Men Shot Put Senior                               ND         
      #94 Men Javelin Throw Senior                          ND         
 33. Natalie Nicholson - Female    
      #21 Women Long Jump Midget                            ND         
      #23 Women Triple Jump Midget                          ND         
 34. Carling Pepin - Female    
      #57 Women Shot Put Junior                             ND         
      #61 Women Javelin Throw Junior                        ND         
 35. Chris Poste - Male    
      #80 Men 400 Meter Hurdles Senior                 1:09.52         
      #88 Men Triple Jump Senior                            ND         
 36. Maddy Readman - Female    
      #87 Women Triple Jump Senior                          ND         
      #93 Women Javelin Throw Senior                        ND         
 37. Ray Redmond - Male    
      #34 Men 100 Meter Dash Junior Prelims                 NT         
      #46 Men 100 Meter Hurdles Junior                      NT         
 38. Hayden Renshaw - Male    
      #42 Men 1500 Meter Run Junior                         NT         
      #44 Men 3000 Meter Run Junior                         NT         
 39. Cam Rowley - Male    
      #66 Men 100 Meter Dash Senior Prelims                 NT         
      #86 Men Long Jump Senior                              ND         
      #88 Men Triple Jump Senior                            ND         
 40. Cara Rumleski - Female    
      #13 Women 80 Meter Hurdles Midget                     NT         
      #21 Women Long Jump Midget                            ND         
      #23 Women Triple Jump Midget                          ND         
 41. Sam Rumleski - Male    
      #34 Men 100 Meter Dash Junior Prelims                 NT         
      #36 Men 200 Meter Dash Junior Prelims                 NT         
      #60 Men Discus Throw Junior                           ND         
 42. Joelle Saylor - Female    
      #53 Women Long Jump Junior                            ND         
      #61 Women Javelin Throw Junior                        ND         
 43. Ezra Schell - Male    
      #38 Men 400 Meter Dash Junior                         NT         
      #42 Men 1500 Meter Run Junior                         NT         
 44. Clayton St. Jean - Male    
      #4 Men 200 Meter Dash Midget Prelims                  NT         
      #8 Men 800 Meter Run Midget                           NT         
 45. Alex Sunstrum - Female    
      #15 Women 300 Meter Hurdles Midget                    NT         
      #21 Women Long Jump Midget                            ND         
 46. Brooke Switzer - Female    
      #27 Women Discus Throw Midget                         ND         
      #29 Women Javelin Throw Midget                        ND         
 47. Thomas Switzer - Male    
      #48 Men 300 Meter Hurdles Junior                      NT         
      #54 Men Long Jump Junior                              ND         
      #62 Men Javelin Throw Junior                          ND         
 48. Carter Thrower - Male    
      #36 Men 200 Meter Dash Junior Prelims                 NT         
      #38 Men 400 Meter Dash Junior                      59.26         
 49. Trinity Thrower - Female    
      #67 Women 200 Meter Dash Senior Prelims            29.01         
      #69 Women 400 Meter Dash Senior                  1:05.13         
 50. Colson West - Male    
      #26 Men Shot Put Midget                               ND         
      #28 Men Discus Throw Midget                           ND         
      #30 Men Javelin Throw Midget                          ND         
 51. Jessica Wilkins - Female    
      #85 Women Long Jump Senior                            ND         
      #87 Women Triple Jump Senior                          ND         
 52. McKyla Woodcox - Female    
      #45 Women 80 Meter Hurdles Junior                  18.47         
      #61 Women Javelin Throw Junior                        ND