Bay of Quinte Track & Field                              HY-TEK's Meet Manager
           Bay of Quinte Track and Field Championships - 16/05/2018            
                                     2018                                      
                              Bruce Faulds Track                               
                          School Entries - All Events                          
 
                            COQU - Quinte Secondary                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Madison Adams - Female    
      #21 Women Long Jump Midget                            ND         
      #23 Women Triple Jump Midget                          ND         
  2. Mathew Berry - Male    
      #58 Men Shot Put Junior                               ND         
      #60 Men Discus Throw Junior                           ND         
      #62 Men Javelin Throw Junior                          ND         
  3. Oliva Cook - Female    
      #7 Women 800 Meter Run Midget                    3:05.00         
      #23 Women Triple Jump Midget                          ND         
  4. Jacoby Dillon - Male    
      #34 Men 100 Meter Dash Junior Prelims              13.28         
      #50 Men High Jump Junior                              NH         
  5. Rachel Dubois - Female    
      #65 Women 100 Meter Dash Senior Prelims            15.06         
      #67 Women 200 Meter Dash Senior Prelims            31.43         
  6. Nicolas Ferreira - Male    
      #66 Men 100 Meter Dash Senior Prelims                 NT         
      #70 Men 400 Meter Dash Senior                         NT         
  7. Bradley Fisher - Male    
      #58 Men Shot Put Junior                               ND         
  8. Raymond Hilt-Mathison - Male    
      #6 Men 400 Meter Dash Midget                          NT         
      #8 Men 800 Meter Run Midget                      2:53.34         
  9. Robert Lebourne - Male    
      #106 Men 100 Meter Dash Intellectual               14.79         
      #116 Men 800 Meter Run Intellectual              2:42.07         
 10. Tyler Lee - Male    
      #92 Men Discus Throw Senior                           ND         
      #94 Men Javelin Throw Senior                          ND         
 11. Keith Lou - Male    
      #34 Men 100 Meter Dash Junior Prelims              15.17         
      #36 Men 200 Meter Dash Junior Prelims              29.84         
 12. Joleen Mason - Female    
      #89 Women Shot Put Senior                             ND         
      #91 Women Discus Throw Senior                         ND         
      #93 Women Javelin Throw Senior                        ND         
 13. Michael McFaul - Male    
      #68 Men 200 Meter Dash Senior Prelims                 NT         
      #82 Men High Jump Senior                              NH         
 14. Austin Morgan - Male    
      #72 Men 800 Meter Run Senior                     2:20.93         
      #74 Men 1500 Meter Run Senior                    5:01.45         
      #76 Men 3000 Meter Run Senior                         NT         
 15. Tessa Rushlow - Female    
      #57 Women Shot Put Junior                             ND         
      #59 Women Discus Throw Junior                         ND         
      #61 Women Javelin Throw Junior                        ND         
 16. Donald Taylor - Male    
      #26 Men Shot Put Midget                               ND         
      #28 Men Discus Throw Midget                           ND         
      #30 Men Javelin Throw Midget                          ND         
 17. Nenhan Zhen - Male    
      #66 Men 100 Meter Dash Senior Prelims              15.24         
      #68 Men 200 Meter Dash Senior Prelims              30.58